+48 507 063 633 kontakt@oxilia.pl

Tlenoterapia hiperbaryczna jest naprawdę uniwersalnym narzędziem, które pomaga nam zachować zdrowie, równowagę, świetny humor. Komora hiperbaryczna bardzo często jest wykorzystywana w sporcie.

Jako pierwsi odkryli ją dla siebie zawodowi sportowcy: zapaśnicy, fighterzy, biegacze. Głównie Ci, którym zależy na cardio, czytaj wytrzymałości. Nawet pojedynczy zabieg tlenoterapii znacznie przyśpiesza regenerację po ciężkim wysiłkowym treningu. Seria zabiegów przed występami, czy walką pozwala podkręcić finalne wyniki . To jest już naturalne, że najlepsi zawodnicy swój trening wzbogacają o regularne zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej. Własnie w taki sposób wspierają ogólny stan zdrowia organizmu oraz znacznie redukują czas niezbędny do regeneracji po wzmożonym wysiłku.

W dzisiejszych czasach w dobie pandemii , braku ruchu i leniwego metabolizmu wielu z nas zadaje pytanie: „Jak mogę sobie pomóc?”. Coraz więcej uprawia sport mniej wyczynowo, ale kontroluje poziom odwodniania organizmu. Zdrowo się odżywia, szuka sposobów jak wesprzeć swoje ciało.

Odpowiednie dotlenienie kompleksowo rozwiązuje wymienione problemy. Tlenoterapia hiperbaryczna ma korzystny wpływ na szeroko pojęte procesy regeneracyjne. Dzięki niej mamy gwarancję na szybsze dojście do siebie po ciężkim dniu w pracy albo gojenie się ran, ustępowanie obrzęków i redukcja kontuzji po mistrzowskich zawodach.

Tlenoterapia znacznie oszczędza nam czas , jest rodzajem korzystnego dopingu, ponieważ działa kompleksowo i wielokierunkowo.