+48 507 063 633 kontakt@oxilia.pl

Pod koniec maja 2021 otworzyliśmy nasz pierwszy gabinet tlenoterapii hiperbarycznej w Warszawie. Na całym świecie tlenoterapia już wtedy była dobrze znana i popularna, wiele szpitali klinicznych posiadało własne centra medycyny hiperbarycznej, wielu sportowców i celebrytów zaczęło kupować komory do użytku domowego. Inaczej sytuacja wyglądała w Polsce — choć w naszym kraju funkcjonowało ponad 200 prywatnych gabinetów hiperbarycznej terapii tlenowej, ten rodzaj terapii pozostawał niszowy, mało znany i rzadko stosowany przez lekarzy. Promowanie gabinetu polegało bardziej na edukowaniu naszego klienta, niż na budowaniu marki.

Podsumowanie 15 miesięcy pracy

Im bardziej zagłębialiśmy się w wyniki badań naukowych opisujące spektakularne efekty terapii w komorze hiperbarycznej, tym większa była nasza motywacja i przekonanie, że tlenoterapia hiperbaryczna powinna być dostępna dla każdego, dostępna lokalnie, a w szczególnie ciężkich przypadkach — dostępna w warunkach domowych. Badania dotyczyły terapii osób z:

  • cukrzycą,
  • Hashimoto,
  • depresją i stanami lękowymi,
  • niedowładem kończyn po urazie
  • ciężkim stanem mgły pocovidowej,
  • dzieci z autyzmem,
  • dzieci z atopowym zapaleniem skóry, alergią.

Po naszych pierwszych 15 miesiącach stwierdzamy, iż każdy przypadek naszych klientów jest zawsze aktem miłości i nadziei. Miłości lekarzy i fizjoterapeutów do ludzi i do swojej misji, ponieważ w wolnym czasie szukali dodatkowego wsparcia terapii farmakologicznej dla swoich pacjentów i w efekcie zalecali tlenoterapię. Miłości dorosłych dzieci do swoich rodziców i rodziców do swoich przepracowanych dorosłych dzieci, ponieważ prezentowali sobie karnety na sesje tlenoterapii w okresach, kiedy organizm najbardziej potrzebował regeneracji. To też akt nadziei na uzdrowienie, nadziei na ulgę w bólu, nadziei na polepszenie się słuchu, na normalizację snu, na wygraną w maratonie.

Działamy dalej, zostajemy szczerymi adeptami tlenoterapii hiperbarycznej, dbamy o zdrowie swoje i naszych klientów. Zapraszamy na sesje tlenoterapii do naszego Studia Tlenoterapii Oxilia na Ursynowie.